-אודות-

עת הדעת

עת הדעת , חלוצה עולמית בתחום ההוראה הדיגיטלית וטכנולוגיות למידה, נוסדה בשנת 2005 על-ידי מומחים בתחום הפדגוגיה והטכנולוגיה. עת הדעת מתמחה בקידום תהליכי למידה ברמת התלמיד, המורה ובית הספר באמצעות כלי דיגיטל ודאטה.

מעל 350 בתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים בארץ מלמדים עם עת הדעת אנגלית, מתמטיקה, חינוך לשוני ומדעים. המערכת מציעה לתלמיד משימות ליישום הידע בכיתה ובבית שמקדמים כל אחד באופן אישי, ובמקביל המערכת מספקת למורה תמונת מצב עדכנית על כל תלמיד ודוח התקדמות על הכיתה כולה. כמו כן, המערכת מאפשרת לנהל שיעור אינטראקטיבי, להתאים תוכן ייחודי לכל תלמיד ולדעת איך הוא מתקדם בזמן אמת.
לסיפור של עת הדעת

אנחנו מציעים

-פתרונות יחודיים-

פתרונות הייחודיים שלנו ממוקדים בתחומי המתמטיקה והאנגלית עם אפשרות למקצוע בחירה נוסף, במטרה לקדם פדגוגיה מיטבית ואישית בסביבה מבוססת נתונים. כל הפתרונות שלנו בנויים על שלושה צירים מרכזיים: פרסונליזציה, דאטה וליווי אישי וניתנים ליישום בסביבת בית הספר או בבית.

-הכלים הדיגיטליים-

של עת הדעת

יש יותר מדרך אחת לנהל שיחה היום. אנחנו מציעים יותר מדרך אחת לנהל תהליכי למידה באמצעות כלי הדיגיטל שלנו שמעודדים למידה עצמאית אצל התלמידים, משימות שהם יכולים לבצע על המחשב ובנייד בזמן שאתם נשארים מעורבים ומעודכנים.

-חבילות למידה-

עת הדעת

החבילות של עת הדעת מאפשרות התנסות בפתרון דיגיטלי שלם: ליווי אישי, תוכן מותאם לתוכנית הלימודים ודוחות מעקב לאחר התקדמות הלמידה.