אודות

עת הדעת

זמנים משתנים: הוראה בעידן דיגיטלי

עת הדעת , חלוצה עולמית בתחום ההוראה הדיגיטלית וטכנולוגיות למידה, נוסדה בשנת 2005 על-ידי מומחים בתחום הפדגוגיה והטכנולוגיה. עת הדעת מתמחה בקידום תהליכי למידה ברמת התלמיד, המורה ובית הספר באמצעות כלי דיגיטל ודאטה.

מעל 700 בתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים בארץ מלמדים עם עת הדעת אנגלית, מתמטיקה, חינוך לשוני ומדעים. המערכת מציעה לתלמיד משימות ליישום הידע בכיתה ובבית שמקדמים כל אחד באופן אישי, ובמקביל המערכת מספקת למורה תמונת מצב עדכנית על כל תלמיד ודוח התקדמות על הכיתה כולה. כמו כן, המערכת מאפשרת לנהל שיעור אינטראקטיבי, להתאים תוכן ייחודי לכל תלמיד ולדעת איך הוא מתקדם בזמן אמת.

הייחודיות שלנו היא ביכולת שלנו להתאים מגוון כלים ופתרונות גמישים לצרכים הספציפיים של כל לקוח .

כל הפתרונות שלנו הם מבוססי טכנולוגיית ענן ולכן הם נגישים מכל מקום ובכל מכשיר, ללא צורך בהתקנה מקומית. כל הנתונים והביצועים של הלומד מאוחסנים ומנותחים באופן שוטף על ידי המערכת. כל המשתמשים והגורמים הרלבנטיים מקבלים גישה לדוחות ביצוע ודוחות הישגים של התלמידים על בסיס הרשאות מותאמות. דבר זה, מאפשר לתלמידים לדעת את מצבם ולהשתפר ללא תלות בגורמים חיצונים ומצד שני מאפשר לגורמי ההוראה לקבל דיווחים בזמן אמת, ולנתח את התקדמות הלמידה כדי לקבל החלטות פדגוגיות מבוססות נתונים.


יש תוצאות בשטח:

  • ב-2017 מעל 700 בתי ספר בישראל לומדים עם עת הדעת
  • זכינו בשני פרסי Tech Ed כספקי תוכן מובילים וכחברה מובילה שמספקת פתרונות טכנולוגיים ב-2011
  • עשרות בתי ספר בארצות הברית, צרפת, סינגפור ומדינות נוספות לומדים עם עת הדעת מ-2009
  • באותה שנה נבחרנו על ידי ועידת הנשיא כאחת משש היוזמות הישראליות ליצירת עתיד טוב יותר


  • הכלים מבוססי טכנולוגיית ענן ונגישים מכל מכשיר ללא צורך בהתקנה. התלמידים יכולים לתרגל מהנייד, והמורים יכולים לבדוק עבודות באופן ממוחשב ומהיר. המשתמשים מקבלים גישה מאובטחת, כשהתלמידים מקבלים בר התקדמות שמלווה אותם בתרגול והכוונה אישית, בזמן שהמורים מקבלים דיווחים בזמן אמת, ויכולים לסייע ולקבל החלטות פדגוגיות בהתאם לנתונים.

    אנחנו מלווים את התוכנית באופן אישי כדי להתאים אותה לתשתיות ולתרבות הארגונית של בית הספר, ונשארים בקשר עם מתן ייעוץ לאורך כל השנה.